четверг, 22 марта 2018 г.


План – конспект бінарного уроку
«Фізичне виховання» - «Розвиток мовлення»
3-Б клас
Тема: Урок-подорож «В здоровому тілі – здоровий дух».
Мета: Вчити диференціювати і розрізняти на слух звуки «і – ї», вчити утворювати присвійні займенники у множині. Удосконалювати навички читання. Збагачувати і розвивати словниковий запас з лексичної теми. Вдосконалювати фонематичний слух, слухову увагу, логічне мислення. Повторити акробатичні вправи. Вправи для формування правильної постави. Координаційні вправи. Розвиток фізичних якостей. Навчити працювати командою.
Завдання:
1.Ознайомити учнів із завданнями та змістом уроку з фіз. культури та розвитку мовлення.
2.Ознайомити з правилами техніки безпеки під час занять фізичною культурою.
3.Виховання в учнів інтересу, потреби і звички до занять фізичними вправами. Виховання бережливого ставлення до свого здоровя і здоровя оточуючих. Формування стійких мотиваційних установок щодо здорового способу життя.
4. Розвиток координаційних, силових, швидкісних, витривалих здібностей з допомогою рухливих ігор. Розвиток артикуляційної моторики.
Обладнання: Гімнастичні лавки, гімнастичні мати, мультимедійний проектор, дидактичні картки, розрізна картинка, дзеркальця.







Хід уроку:
Зміст уроку
Дозування
ОМВ

1.
2.
3.

















4.






5.

Підготовча частина


Шикування.
Вимірювання ЧСС
Повідомлення завдань уроку.(ТБ)




-Сьогодні у нас незвичайний урок, а урок подорож «В здоровому тілі – здоровий дух».
Ми з вами будемо подорожувати по різноманітних станціях, після проходження яких ви будете отримувати листи. В кінці подорожі вони вам знадобляться!
Щоб гарно нам подорожувати, потрібно м’язи розім’яти.  
Тож часу не гаймо, скоріше вирушаймо!

-ЗРВ в русі:
 -  звичайним кроком;
 -  на носках руки на поясі
 -  на п’ятах руки за голову
 -  на внутрішній стороні стопи
 -  на зовнішній стороні стопи
 -  перекатним кроком
-Бігові вправи:
 - з високим підніманням стегна
 - з закиданням гомілки назад
 - приставними кроками
 - прямими ногами вперед
 - схресним кроком (правим та   лівим боком)
 -вистрибування на кожен   крок
 -присідання з                     вистрибуванням до гори
 - біг спиною





1 хв.
30 с.





3 хв.












2-3 хв.






2-3 хв.
Фронтальним методом
Протягом 6 с. множити на 10
Не розпочинати виконання вправ без дозволу вчителя. Страхування та самострахування.


На кожній станції діти отримують конверт з літерою.
Наприкінці уроку діти складають речення із літер, які знаходяться у конвертах.








Дистанція два кроки.
Стежити за поставою.





У середньому темпі не обганяючи один одного.

6.






7.






8.






9.


10.








11.





12.










13.






14.



15.

























16.






17.


18.

19.

20.
Основна частина


1.Станція «Артикуляційна».



3 хв.



Діти перед дзеркалом, сидячи за партами виконують артикуляційні вправи за вчителем. («Годинник», «Гойдалка», «Млинець», «Смачне варення», «Чистимо зубки»).
2.Станція «Координаційна».

-Ходьба по гімнастичній колоді;




3 хв.

5 хв.

Учні по черзі проходять по гімнастичній колоді, на кінці зриваючи частину картинки.
Після коли  всі учні пройдуть по колоді, скласти картинку.
(спортивний інвентар)

3.Станція «Мультимедійна».

3 хв.
Діти сідають за парти і уважно слухають і дивляться мультимедійну презентацію з новим матеріалом.
«Відгадай загадку» (Яку букву побачили, який звук почули?)
«Впіймай звук»
4.Станція «Спортивна».


2хв.
Піднімання тулубу в сід по черзі тримаючи ноги партнерові.
5.Станція «Мій чи твій?».








6.Станція «Вправні акробати».

-упор присівши-перекид уперед-упор присівши.


3хв.








3хв.



Робота з картками за партами.
(Присвійні займенники).
Скласти речення:
1)Я забула свої ковзани.
2)Візьми мої шахи.
3)Покажи де твої кеди.
4)Віддай мені мої лижі.


Виконувати на гімнастичних матах. Слідкувати за технікою виконання.
7.Станція «Картинка - звук».


2хв.
Діти, сидячи за партами, піднімають картки з відповідним звуком, який є у назві картинки.
(Поїзд, іграшка, ліс, дід, зірки, ізюм, туфлі, двері, їжа, Україна). Діти, а хто назве столицю України? А яка літера є в цьому слові?
8.Станція «Вгору за знаннями».

3хв.
Учні по черзі повзуть по гімнастичній лаві до гори та спускаються по гімнастичній стінці.
(останній учень зриває конверт з буквою)

9.Станція «Хто що робить?»
2хв.


Учні за партами, з допомогою мультимедійних засобів, відповідають на питання.

10.Станція «Інтелектуальна».

























11. Діти складають речення із літер, які знаходились у конвертах.



2хв.

























1хв.


Діти відгадують загадки.
1.       Бокс, хокей, бобслей, футбол,
Сноуборд і волейбол…
Стадіон, басейни, корт —
Об’єднало слово… спорт

2.       Кулю шкіряну ганяють,
Лиш одну на полі мають!
По ногах не б’ють — це фол!
Називають гру… футбол.

3.       Сіла купа дітвори
І поїхала з гори…
Люблять їх усі малята.
Звуть візочок цей… санчата.

4.       З нетерпінням зиму ждуть,
Лід малюють — іскри йдуть!
Гострі та стрімкі вони.
Мають назву… ковзани.

5.       Покатають нас вони,
Але це не ковзани!
Білі, чорні, сині, рижі…
Дощечки ці звуться.. лижі.

6.       Як натиснеш на педалі,
побіжить в далекі далі. (Велосипед)

7.       Палиця у вигляді коми 
Жене шайбу перед собою. 
(Ключка)



Всі разом!
(Ми – молодці!)
Заключна частина
1.Вправи на відновлювання дихання.

2.Вимірювання ЧСС

3.Шикування.

4.Підведення підсумків


1 хв.


30 с.

1 хв.

2-3 хв.

Учні виконують дихальні вправи під музичне супроводження.
Діти шикуються.

Підведення підсумків уроку.
Спортсмени лише кращі на п’єдесталі,
Урочисто вручають
Усім їм… ( медалі )
Діти отримують заохочувальні подарунки.






Комментариев нет:

Отправить комментарий